Eltemették Békés András rendezőt

„Az Operaház újabb oszlopot veszített el”

Kultúra
  • 2015.10.06. - 20:40

Kedden örök nyugalomra helyezték Békés András Kossuth- és Erkel Ferenc-díjas rendezőt, érdemes és kiváló művészt, a Magyar Állami Operaház örökös tagját és mesterművészét.

békés-andrás576
Reklám