Első alkalommal született általános felelősségvállalás a Föld klímájának megőrzésére - mondta Aradszki András energiaügyért felelős államtitkár hétfőn az M1 aktuális műsorában a Párizsban az ENSZ 21. klímakonferenciáján elért megállapodást értékelve.




