Nairobi külvárosába tévedt egy oroszlán, az állat elkóborolt a főváros melletti rezervátumból és megsebesített egy férfit a péntek reggeli csúcsforgalomban - közölte az ország vadvédelmi hivatalának munkatársa.

Két hónap alatt másodszor szabadult ki ragadozó a rezervátumból
Nairobi külvárosába tévedt egy oroszlán, az állat elkóborolt a főváros melletti rezervátumból és megsebesített egy férfit a péntek reggeli csúcsforgalomban - közölte az ország vadvédelmi hivatalának munkatársa.

