Elkábították a Magyarországon kóborló medvét

Az állat visszakerül a Bükki Nemzeti Parkba, de szabadon engedése előtt jeladót kap

Krónika
  • 2018.06.09. - 12:33

Altató lövedékkel meglőtték azt a medvét, amely május végén először Nógrád megyében bukkant fel, legutóbb pedig a Csongrád megyei Sándorfalván látták.

kóbor medve

Bükki Nemzeti Park Igazgatóság közlése szerint egy bizottság hétfőn dönt a medve szabadon engedéséről, illetve annak pontos idejéről. Az emlős addig a Szegedi Vadasparkban marad.

Reklám