Elhasznált mobiltelefonokból állítják elő a tokiói olimpia érmeit

Összesen nyolctonnányi elektronikai hulladékra lesz szükség a szervezők szerint, már el is kezdték a gyűjtést

Sport
  • 2017.02.16. - 11:06

A tokiói városvezetés megkezdte az elektronikai hulladék összegyűjtését abból a célból, hogy ebből elkészüljenek az érmek a 2020-as olimpiára.

hulladéktelefonok
Reklám