Elbúcsúztatták a magyar határon szolgáló szlovák rendőröket

A balkáni útvonal lezárásával csökkent a nyomás

Belföld
  • 2016.08.31. - 16:11

A szlovák rendőrök segítségével 509 illegális bevándorlónak Magyarországra való bejutását akadályozták meg a magyar hatóságok az elmúlt egy hónapban - mondta Balogh János, a Készenléti Rendőrség parancsnoka, az országos rendőrfőkapitány műveleti helyettese a 25 tagú szlovák kontingens szerdai búcsúztatásán. 

szlovák_rendőrök_búcsú_mti
Reklám