Együttműködési szerződést írt alá hétfőn a győri Széchenyi István Egyetem és a Huawei Technologies Hungary az egyetem távközlési és infokommunikációs képzésének fejlesztéséről, a hallgatók szakirányú, gyakorlati ismeretekkel bővített képzéséről.
A szerződés értelmében a következő öt évben az egyetem Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Karán folyó távközlési és informatikai képzést mintegy 100 millió forint értékben támogatja a Huawei, egyebek között a "Huawei Akadémia és Labor" beindításával.



