Egész csapatát szabadságra küldte az Olimpiakosz elnöke

A gyenge eredmények miatt 400 ezer forintos pénzbüntetést is kaptak a görög klub labdarúgói

Sport
  • 2018.04.03. - 10:52

A gyenge eredmények miatt a szezon hátralévő részére szabadságolta csapata játékosait az Olimpiakosz labdarúgóklubjának elnöke, Evangelosz Marinakisz.

marinakis
Reklám