Csúfos kudarc, kevés résztvevő a diáktüntetésen

Hiába karolta fel az ellenzék az oktatásügyben szervezett demonstráción, csak néhány száz ember vett részt +GALÉRIA

Belföld
  • 2018.02.23. - 20:18

„Kifelé a papokkal az iskolákból!", „Orbán egy g..i", „Balog mondjon le" feliratú táblák és egy óriási EU-zászló alatt gyülekeztek tegnap a Független Diákparlament (FD) által szervezett, „Váltsunk rendszert közösen az oktatásban" elnevezésű demonstráció résztvevői a Deák Ferenc téren, innen vonultak rendőri biztosítással a parlament elé. 

1 / 3

diáktüntetés mh lead
Kálló Dániel, a Független Diákparlament szóvivője szerint a jelenlegi oktatási rendszer rombolja a kreativitást, kiirtja a vitakultúrát a gyerekekből, és ezáltal a társadalomból is. 
Egy ellentétes vélemény már támadásnak számít, senki nem meggyőzni, hanem legyőzni akarja a másikat - tette hozzá.

Több felszólaló is arra buzdított mindenkit, hogy vegyen részt az parlamenti választáson.

Reklám