Busz gázolt el egy gyereket Budapesten

A mentők kórházba vitték a gyermeket

Krónika
  • 2019.03.13. - 15:47

Gyermeket gázolt el egy busz Budapesten szerda délután - közölte a rendőrség a honlapján.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a gyermek súlyosan megsérült, a mentők kórházba vitték.

A baleset a XX. kerületi Jókai Mór utca és Kossuth Lajos utca kereszteződésében történt, a környéken torlódásra kell számítani - írták.

Reklám