Budapesten lesz a jövő évi teremíjász Európa-bajnokság

Magyarország egy vokssal győzte le északír pályázatot

Sport
  • 2017.03.06. - 09:35

Magyarország rendezheti jövőre a teremíjász Európa-bajnokságot.

A nemzetközi szövetség (IFAA) hétvégi, valenciai szavazásán két fordulóban született meg a végeredmény. Magyarország mellett Észak-Írország és Svédország jelentkezett a rendezésért, a második körre a magyar és az északír pályázat maradt versenyben, s előbbi egy vokssal nyert - tájékoztatta az MTI-t a hazai szövetség.

A 2018-as Eb-nek Budapest adhat majd otthont februárban.

Reklám