Botka László: Nem fogjuk újra cserbenhagyni a választóinkat

Fidesz: A nemzeti vagyon szétlopása után a szocialisták ne beszéljenek igazságosságról +GALÉRIA

Belföld
  • 2017.02.18. - 16:59

Az egyenlő, igazságosabb és felemelkedő Magyarország megvalósítását nevezte leghatározottabb céljának Botka László, Szeged szocialista polgármestere szombaton Budapesten.

1 / 5

botka mh
Az oktatásról közölte, a társadalmi felemelkedés legjobb útja a modern, piacképes ismereteket nyújtó, lexikális ismeretek halmozása helyett a kreativitást, önállóságot és együttműködést serkentő, és legfőképpen nem szegregált oktatás.

molnár gyula mh
Bírálta a magyar-orosz kapcsolatokat is. Úgy fogalmazott: az a fiatal demokrata, aki mártírhalált halt miniszterelnökünk, Nagy Imre újratemetésén - egy egész ország tiszteletét kivívva - olyan határozottan szólította fel távozásra az oroszokat, most "jó pénzért visszacsempészte őket a spájzba".
Reklám