A női egyes selejtezőjének második fordulója után is százszázalékosak a magyarok a budapesti asztalitenisz Európa-bajnokságon, a Tüskecsarnokban: Pergel Szandra, Madarász Dóra és Nagyváradi Mercédesz is második sikerét aratta.
Asztalitenisz
A női egyes selejtezőjének második fordulója után is százszázalékosak a magyarok a budapesti asztalitenisz Európa-bajnokságon, a Tüskecsarnokban: Pergel Szandra, Madarász Dóra és Nagyváradi Mercédesz is második sikerét aratta.
