Újabb videóval jelentkezett hivatalos Facebook-oldalán Orbán Viktor. A nagyszombat délutánján készült felvételen saját sonkafőzési praktikáit osztotta meg a kormányfő.
A miniszterelnök zárásként boldog feltámadást és szép húsvétot kívánt mindenkinek.



