Már a Magyar Kupa elődöntőjében találkozik a női kézilabda két legerősebb csapata, így biztosan nem lesz Győr-Ferencváros döntő. A Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ) csütörtökön sorsolt.
A másik ágon a Fehévár KC az Érddel csap össze a döntőbe jutásért.
Az elmúlt három alkalommal mindannyiszor a Győri Audi ETO KC és a FTC-Rail Cargo Hungaria vívta a finálét, minden mérkőzés a kisalföldiek győzelmével zárult.
Ha a győri lányok megverik az elődöntőben a magyar bajnoki címvédő Fradit, lehetőségük nyílik, hogy történelmet írjanak: tizenketedszer nyerhetik meg a Magyar Kupát.



