„Rabló” büntetőintézkedéseknek nevezte Kim Dzsongun az Észak-Korea ellen bevezetett nemzetközi szankciókat egy épülő tengerparti turistaközpontban tett látogatásakor – jelentette tegnap a KCNA észak-koreai hírügynökség.
Észak-koreai blokád
„Rabló” büntetőintézkedéseknek nevezte Kim Dzsongun az Észak-Korea ellen bevezetett nemzetközi szankciókat egy épülő tengerparti turistaközpontban tett látogatásakor – jelentette tegnap a KCNA észak-koreai hírügynökség.
