A VIII. kerületi Auróra és a környékén található szórakozóhelyek bezárását követeli egy helyi civil szervezet az önkormányzattól, amellyel a lapunknak megküldött válasz szerint a kerület is egyetért. A szórakozóhely, ahol a rendőrség egy hete tartott razziát, indokolatlannak nevezte az ellenőrzést.




