Befejeződött a 13,4 milliárd forint értékű szennyvíz-beruházás Nyíregyházán - közölte a szabolcs-szatmár-beregi megyeszékhely önkormányzatának szóvivője az MTI-vel.

Több mint tizenhárommilliárdba került
Befejeződött a 13,4 milliárd forint értékű szennyvíz-beruházás Nyíregyházán - közölte a szabolcs-szatmár-beregi megyeszékhely önkormányzatának szóvivője az MTI-vel.

Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását