Befejeződött a nyíregyházi szennyvízberuházás

Több mint tizenhárommilliárdba került

Gazdaság
  • 2015.08.13. - 14:33

Befejeződött a 13,4 milliárd forint értékű szennyvíz-beruházás Nyíregyházán - közölte a szabolcs-szatmár-beregi megyeszékhely önkormányzatának szóvivője az MTI-vel.

Szennyvízcsatorna 576
Reklám