Becsey Zsolt: húszmilliárd a vasúti közlekedésbiztonság növelésére

Uniós forrásból teremtik elő a pénzt

Gazdaság
  • 2015.10.29. - 13:36

Mintegy húszmilliárd forintot fordít a kormány 2020-ig a vasúti közlekedés biztonságának növelésére európai uniós forrásból - mondta a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) közlekedésért felelős helyettes államtitkára csütörtökön Sopronban, a Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt. (GYSEV Zrt.) 2,3 milliárd forintos közlekedésbiztonságot javító beruházásának záró ünnepségén.

Becsey Zsolt 20150831
Reklám