Balog Zoltán: Magyarországon az elmúlt öt évben 163 kórház újult meg

Átadták a Siloám Konferencia-és Gyógyászati Központot

Belföld
  • 2016.09.25. - 19:44

Átadták a Siloám Konferencia-és Gyógyászati Központot a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Kunhegyesen vasárnap. Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere az ünnepségen azt mondta: az intézményben nemcsak az emberek testét, hanem a lelküket is gyógyítják.

balog_siloám576
A Siloám elnevezés a Bibliából fakad, mint János evangéliumában olvasható, Jézus sarat tett egy vak férfi szemére, majd így szólt: "Menj, mosakodj meg a Siloám tavában". A férfi engedelmeskedett, és "látva tért vissza".
Reklám