Mindenki előre tudott lépni 2015-ben Magyarországon, részben a kormány intézkedései nyomán - jelentette ki az emberi erőforrások minisztere hétfőn a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában.

„A legfontosabb cél a demográfiai helyzet javítása volt”
Mindenki előre tudott lépni 2015-ben Magyarországon, részben a kormány intézkedései nyomán - jelentette ki az emberi erőforrások minisztere hétfőn a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában.

