Bajnok a Bayern München

A müncheni együttes sorozatban hatodszor lett a Bundesliga legjobbja

Sport
  • 2018.04.07. - 18:34

Megvédte címét a Bayern München a német labdarúgó-bajnokságban.

A bajor csapat szombaton, a 29. fordulóban 4-1-re nyert az Augsburg vendégeként, ezzel behozhatatlan előnyre tett szert.

A müncheni együttes sorozatban hatodszor lett a Bundesliga legjobbja, története során pedig 28. alkalommal ünnepelhet bajnoki címet.

Továbbra sincs jó formában Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC, amely sokáig vezetett ugyan a Borussia Mönchengladbach otthonában, végül mégis 2-1-re kikapott. Riválisa négy mérkőzésből álló hazai nyeretlenségét szakította meg. A második félidőre beállt Thorgan Hazard a 75. és a 79. percben talált a Hertha kapujába.

Reklám