Babosék visszavágtak a japánoknak a májusi, párizsi vereségért

Wimbledoni tenisztorna

Sport
  • 2018.07.06. - 02:16

Sima, háromszettes győzelemmel a kétszeres győztes Rafael Nadal és a háromszoros bajnok Novak Djokovic is bejutott a harmadik fordulóba a wimbledoni teniszbajnokságon.

A spanyol sztár a kazah Mihail Kukuskint, míg a szerb játékos az argentin Horacio Zeballost verte meg. Váratlanul kiesett a tavaly döntős Marin Cilic. Az idei Australian Openen is finalista horvát óriási meglepetésre 3 óra 13 perces csatában alulmaradt az argentin Guido Pellával szemben, aki 82. a világranglistán. Női egyesben a világranglista-vezető Simona Halep 7:5, 6:0-ra nyert a rangsorban 126. kínai Cseng ellen. Női párosban az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős két szoros játszmát vívott ugyan a Hozumi Eti, Kato Miju párossal, de viszonylag gyorsan, ötvenhat perc alatt 6:4, 6:3-ra nyert. Sikerük értékét növeli, hogy a Roland Garroson ez a japán duó búcsúztatta őket. A következő ellenfél a Nagyija Kicsenok, Anasztaszja Rogyionova ukrán–ausztrál páros lesz.

Reklám