Hétfőn este Budapesten, az orosz nagykövetség közvetlen közelében volt újabb demonstráció: a szervezők az ellen tiltakoztak, mert meglátásuk szerint „az elmúlt években aggasztóan növekedett Magyarországon az orosz befolyás”

A beszédek után a tervek szerint a Fidesz Lendvay utcai székházánál folytatódik a tüntetés.



