Dávid Kornél 2001-ben kosarazott utoljára az NBA-ben, ezzel a mai napig az egyetlen magyar játékos, aki pályára lépett az amerikai bajnokságban.
Erről az NBA-s kalandról fog szólni a dokumentumfilm, amit a Sport TV készít Kornél on Tour címmel.
A volt kosarast a csatorna stábja kísérte el az Egyesült Államokba, hogy újra meglátogassa NBA-s pályafutásának legfontosabb állomásait, és itthon még nem látott archív jeleneteket is lesznek a filmben.
Forrás: Index



