A jegybank dolgozik azon, hogy milyen ajánlásokat, javaslatokat intézkedéseket lehet tenni a nemteljesítő jelzáloghitel-adósok problémájának megoldására - mondta Fábián Gergely, a Magyar Nemzeti Bank (MNB) igazgatója pénteken az M1 aktuális csatornán.




