Az Egyesült Államok nyerte az Arany Kupát

A házigazda együttes Jamaicát verte a fináléban +VIDEÓ

Sport
  • 2017.07.27. - 09:02

A házigazda amerikai válogatott nyerte meg a labdarúgó Arany Kupát, a CONCACAF zóna kontinensbajnokságát, miután a szerdai döntőben a hajrában szerzett góllal 2-1-re győzött Jamaica együttese ellen.

usaörül

Arany Kupa, döntő:
Egyesült Államok-Jamaica 2-1 (1-0)

A találkozó összefoglalója:


Reklám