Átadták a budapesti Szent Margit Kórház felújított mozgásszervi rehabilitációs osztályát csütörtökön; a több mint negyvenmillió forintos fejlesztés keretében elvégezték az osztály teljeskörű akadálymentesítését is.

Tarlós István főpolgármester elmondta: az osztály 2012-ben kezdte meg működését, és most mintegy ezer négyzetméteren újult meg+GALÉRIA
Átadták a budapesti Szent Margit Kórház felújított mozgásszervi rehabilitációs osztályát csütörtökön; a több mint negyvenmillió forintos fejlesztés keretében elvégezték az osztály teljeskörű akadálymentesítését is.

