Átadták a Szent Margit Kórház felújított mozgásszervi rehabilitációs osztályát

Tarlós István főpolgármester elmondta: az osztály 2012-ben kezdte meg működését, és most mintegy ezer négyzetméteren újult meg+GALÉRIA

Belföld
  • 2018.11.29. - 12:41

Átadták a budapesti Szent Margit Kórház felújított mozgásszervi rehabilitációs osztályát csütörtökön; a több mint negyvenmillió forintos fejlesztés keretében elvégezték az osztály teljeskörű akadálymentesítését is.

1 / 9
szent margit3
Reklám