Az amerikai Steve Lo Bue nyerte az óriás-toronyugrást a férfiaknál a magyarországi vizes világbajnokságon.

Az előzetesen favoritnak tartott Gary Hunt rontott, így a dobogóról is lemaradt
Az amerikai Steve Lo Bue nyerte az óriás-toronyugrást a férfiaknál a magyarországi vizes világbajnokságon.

Zajlanak a háttértárgyalások
