Más kerületekből érkezett autósok tömegei állítják le naponta kocsijaikat a még ingyenes övezetekben.

A PM-es polgármester, Karácsony Gergely és a helyi MSZP által gründolt terv eredménye, hogy gyakran épp a zuglóiak kényszerülnek jegyet váltani, mivel a házaik előtti területet mások foglalják el. Türelmi idő nincs, a környéken már gőzerővel folyik a bírságolás.



