Ahol a hősöket nem felejtik, ott mindig lesznek újak - fogalmazott Vékássy Bálint, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett keddi megemlékezésen.

Halottak napi megemlékezést tartott a Magyar Olimpiai Bizottság
Ahol a hősöket nem felejtik, ott mindig lesznek újak - fogalmazott Vékássy Bálint, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett keddi megemlékezésen.

