Agresszió a Parlament előtt - füstgránátokkal, petárdákkal támadtak a rendőrökre

Pintér Sándor: A demokráciát rendbontók zavarták meg, akik arcukat elfedve összetévesztették a demokráciát a törvénytelenséggel +GALÉRIA

Belföld
  • 2018.12.13. - 21:25

Füttyögve, ordibálva próbálják meggyőzni a rendőröket a Kossuth téren a megvadult tüntetők, akik ismét erőszakos cselekedetekhez folyamodtak. 

1 / 9

Elegünk van - üvöltötte a felbőszült ellenzéki csapat, akik a Parlament előtt tiltakoztak a Munka törvénykönyvének módosítása ellen.

tüntetés parlament
 

csüt tünti békés nagy
Kiemelte továbbá, hogy "a törvényeket Magyarországon mindenkinek be kell tartania, a rendőrség elsődleges feladata a törvényes rend garantálása és biztosítása" - olvasható a Belügyminisztérium közleményében.
Reklám