Afroamerikai férfit lőtt le egy rendőr, újabb zavargások Észak-Karolinában

A hatóságok szerint fegyver volt a gyanúsítottnál, a családtagok szerint könyv+GALÉRIA

Külföld
  • 2016.09.21. - 08:18

Az Egyesült Államok egyik déli szövetségi államában, Észak-Karolinában zavargások törtek ki, miután egy rendőr lelőtt egy afroamerikait - hasonló esetek már többször előfordultak az elmúlt hónapokban.

1 / 6
Reklám