A vádlottak felmentését kérték a Sukoró-ügyben

Bűncselekmény hiányára hivatkoztak a védők

Belföld
  • 2015.09.15. - 18:44

Bűncselekmény hiányára hivatkozva védenceik felmentését kérték perbeszédükben a védők a Sukoró-ügyként ismert per keddi tárgyalásán a Szolnoki Törvényszéken.

Sukoró 20150708
Reklám