A tőkevonzás is célja a keleti nyitásnak

Szijjártó Péter: A térségből a magyar cégek exportálnak a legtöbbet Kínába

Gazdaság
  • 2017.05.24. - 03:56

A kormány keleti nyitás stratégiájáról beszélt Szijjártó Péter. A miniszter úgy fogalmazott: a kínai beruházások terjedése megállíthatatlan folyamat, a kormány célja, hogy a kínai tőkéből minél több érkezzen hazánkba.

Szijjártó 20170331
Reklám