Szeptember 7–9. között tartja Balatonfüreden kihelyezett frakcióülését a Fidesz – erősítették meg lapunk múlt heti információját kormánypárti forrásaink.
Kósa Lajos, a Fidesz frakcióvezetője a múlt héten a köztelevízióban a Magyar Hírlap múlt heti értesülésére reagálva elmondta, a képviselőcsoport ülésének kiemelt témája lesz a kvótaellenes népszavazás, továbbá hogy Magyarország milyen politikai pozíciót tud felvenni az Európai Unióban. Hozzátette, emellett jó néhány belpolitikai kérdésről is szó lesz. Ezek közül kiemelte, meghallgatják Palkovics László oktatási államtitkárt és a Klik vezetőjét, Pölöskei Gábornét arról, hol tart az oktatás átalakítása. Emellett az egészségügyi átalakításokról is beszámolót várnak az egészségügyi államtitkártól.



