Orbán Viktor miniszterelnök péntek délelőtt hivatalában fogadta a lengyel, a német és az osztrák törvényhozás alelnökét - tájékoztatta Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője az MTI-t.

Orbán Viktor miniszterelnökkel aktuális európai ügyekről, az EU jövőjével kapcsolatos elképzelésekről cseréltek eszmét - mondta a sajtófőnök.
A tanácskozáson részt vett Gulyás Gergely, az Országgyűlés alelnöke is.



