A miniszterelnök európai törvényhozási vezetőkkel tárgyalt

Aktuális európai ügyekről, az EU jövőjével kapcsolatos elképzelésekről esett szó a találkozón

Belföld
  • 2017.03.17. - 09:34

Orbán Viktor miniszterelnök péntek délelőtt hivatalában fogadta a lengyel, a német és az osztrák törvényhozás alelnökét - tájékoztatta Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője az MTI-t.

orbánék
Orbán Viktor miniszterelnök, valamint Johannes Singhammer, a Bundestag alelnöke, Maria Koc, a lengyel szenátus alelnöke, Karlheinz Kopf, az osztrák parlament alelnöke és Gulyás Gergely, az Országgyűlés törvényalkotásért felelős fideszes alelnöke (MTI Fotó: Miniszterelnöki Sajtóiroda / Árvai Károly) 
A vendégek, Maria Koc, a lengyel szenátus alelnöke, Karlheinz Kopf, az osztrák parlament alelnöke, valamint Johannes Singhammer, a Bundestag alelnöke informális megbeszéléseket folytatnak Budapesten.

Orbán Viktor miniszterelnökkel aktuális európai ügyekről, az EU jövőjével kapcsolatos elképzelésekről cseréltek eszmét - mondta a sajtófőnök.

A tanácskozáson részt vett Gulyás Gergely, az Országgyűlés alelnöke is.

Reklám