A Virgo System és a Széchenyi Tőkebefektetési Alap cége, a több mint száz főt foglalkoztató Virgo International tervei szerint egy olyan hálózatot építenének ki, amelyben egy adott projekthez saját erőforrásból helyeznek ki akár egy egész fejlesztői csapatot – írja a Világgazdaság.
Közel két évvel az iWiW megszűnése után, az egykor népszerű közösségi oldal aapítói egy újabb nagy dobásra készülnek. Az állami tőkebefektetési alappal együtt új céget hoztak létre, amely egyedi fejlesztésű szoftvertermékek előállításával, informatikai és fejlesztési módszertani tanácsadással foglalkozik. A már folyamatban lévő osztrák, svájci, svéd és dubaji projektek megvalósítása mellett a Virgo nyugat-európai, később tengerentúli partnercégekkel hozna létre vegyesvállalatokat. Az iWiW közösségi oldalt lassan két éve zárták be.