A görögök a hetedikek a női vízilabdázóknál

Görögország-Ausztrália 8-6

Sport
  • 2017.07.28. - 13:15

A görög válogatott zárt hetedikként a budapesti vizes világbajnokság női vízilabdatornáján, miután a péntek déli helyosztón 8-6-ra legyőzte az ausztrál együttest.

A csoportkörben is találkozott a két együttes, akkor 11-8-ra nyertek a görögök.

Eredmények, vízilabda (Margitsziget), nők:
    ------------------------------------------
    a 7. helyért:
Görögország-Ausztrália 8-6 (1-0, 4-1, 3-3, 0-2)
    később:
    az 5. helyért:
Magyarország-Olaszország 13.30
    a 3. helyért:
Oroszország-Kanada 15.00
    döntő:
Egyesült Államok-Spanyolország 20.30

Reklám