A visegrádi négyek (V4) együttműködése a témája a Századvég Alapítvány hétfőn kezdődő nyári egyetemének, a résztvevők a V4 gazdasági szerepéről, a migrációról és Európa jövőjéről hallhatnak előadásokat, valamint arról, hogyan tud a jövőben jobban együttműködni Csehország, Lengyelország, Magyarország és Szlovákia - közölte az alapítvány elnöke az M1 aktuális csatorna műsorában hétfőn.




