A Nagycsaládosok Országos Egyesülete kapta a Polgári Magyarországért díjat

Kövér László: Ahhoz, hogy az állam teljesíteni tudja eredendő funkcióját, mindenekelőtt a családokat kell védelmeznie és támogatnia +GALÉRIA

Belföld
  • 2018.12.18. - 18:39

A Nagycsaládosok Országos Egyesülete kapta az idei Polgári Magyarországért díjat. 

1 / 5
nagycsaládosok díjátadó
A Polgári Magyarországért díjat az alapítás évében Mádl Dalma, majd Schmidt Mária, F. Kovács Attila és Kovács Ákos (2006), Ékes Ilona és Gaudi-Nagy Tamás (2007), Kopp Mária és Skrabski Árpád (2008), Lezsák Sándor (2009), Wilfried Martens (2010), Duray Miklós (2011), a Békemenet (2012), Füsi Csaba és Miletics Andrea, Szilvágyi Gergely, a kárpátaljai Derceni Egyházi Önkéntes Tűzoltók (2013), a Konrad Adenauer Alapítvány (2014), a Keskenyúton Délvidéki Tragédiánk 1944-45 Alapítvány (2015), Osztie Zoltán, a budapest-belvárosi Nagyboldogasszony főplébánia plébánosa (2016) és Kiss Gy. Csaba (2017) kapta meg.
Reklám