„A NATO-országok többségében emelkednek a védelmi kiadások”

Stoltenberg: A tavalyi évben elindultunk a jó irányba

Külföld
  • 2016.01.28. - 13:45

A NATO-országok többségében emelkednek a védelmi kiadások, habár a szövetség katonai költségvetésének még mindig az Egyesült Államok adja csaknem a háromnegyedét - közölte évértékelő sajtótájékoztatóján Jens Stoltenberg, a szervezet főtitkára.

Jens Stoltenberg576x356
Reklám