A NATO-országok többségében emelkednek a védelmi kiadások, habár a szövetség katonai költségvetésének még mindig az Egyesült Államok adja csaknem a háromnegyedét - közölte évértékelő sajtótájékoztatóján Jens Stoltenberg, a szervezet főtitkára.

Stoltenberg: A tavalyi évben elindultunk a jó irányba
A NATO-országok többségében emelkednek a védelmi kiadások, habár a szövetség katonai költségvetésének még mindig az Egyesült Államok adja csaknem a háromnegyedét - közölte évértékelő sajtótájékoztatóján Jens Stoltenberg, a szervezet főtitkára.

Zajlanak a háttértárgyalások
