A Magyar Érdemrend Nagykeresztjét kapta a győri megyés püspök

Orbán Viktor: A főpásztorok magasabb helyről kapják az elismerést

Belföld
  • 2015.09.06. - 15:59

A Magyar Érdemrend Nagykeresztje Polgári Tagozata kitüntetést adta át Orbán Viktor miniszterelnök Pápai Lajosnak, a Győri Egyházmegye püspökének vasárnap Győrben a főpásztor 75. születésnapja alkalmából tartott szentmise végén a Nagyboldogasszony-székesegyházban.

pápai lajos lead
Reklám