A Hübner cég 3,4 milliárd forint beruházással bővíti nyíregyházi gyártókapacitását

A kormány által támogatott fejlesztésnek köszönhetően 125 új munkahely jön létre - közölte Szijjártó Péter

Gazdaság
  • 2017.07.27. - 11:23

A német tulajdonú Hübner-H Gumi- és Műanyagipari Kft. mintegy 3,4 milliárd forint beruházással bővíti a nyíregyházi járműipari gyártóüzemét, ezzel 125 új munkahelyet hoz létre, a fejlesztéshez a magyar kormány 844 millió forint vissza nem térítendő támogatatást ad egyedi kormány döntés alapján - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter csütörtökön sajtótájékoztatón, Budapesten.

szijjártó hübner
Reklám