Megóvta a Rosztov elleni Bajnokok Ligája mérkőzést a Győri ETO női kézilabdacsapata. A hírt Szabó Tamás, a klub nemzetközi és kommunikációs vezetője jelentette be a Sport Televízió Harmadik félidő című műsorában.

„A szabálykönyv szerint az utolsó harminc másodpercben ha egy játékos nem teszi le a labdát egy szabálytalanság után, azért hetest és kiállítást kell ítélni. Ez azonban elmaradt. Tiszta gólszerzési lehetőséghez juthatott volna az ETO” – idézi Szabó Tamás szavait a Nemzeti Sport Online. A sportvezető hozzátette: a folyamat elindult, várják az EHF döntését, megjegyezve, hogy a klub határidőre benyújtotta óvását az európai szövetségnek.



