A Debrecen legyőzésével élre állt a Videoton

A székesfehérvári együttes átvette a vezetést a Ferencvárostól az OTP Bank Liga tabelláján

Sport
  • 2018.04.21. - 21:44

Marko Scepovic góljával a Videoton 1-0-ra legyőzte a vendég Debrecent szombaton a felcsúti Pancho Arénában a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójának záró mérkőzésén, és ezzel a bajnokság élére állt.

vidiörül
jelenleg két ponttal előzik meg a Paks ellen döntetlent játszó Ferencvárost az NB I tabelláján.

A forduló többi mérkőzéséről szóló részletes összefoglalónkat az alábbi linkre kattintva olvashatják.

Videoton FC - Debreceni VSC 1-0 (1-0)
Felcsút, 2524 néző, v.: Vad II.
Gólszerző: M. Scepovic (20.)
Sárga lap: Vinícius (55.), Nikolov (61.), Stopira (65.), Lazovic (88.), illetve Varga K. (82.), Szatmári Cs. (87.), Mengolo (92.)

Reklám