A Continental mesterséges intelligencia központot nyit Budapesten

A központban a legmagasabb technológiai színvonalon folyik majd a fejlesztő tevékenység - emelte ki Szijjártó Péter

Gazdaság
  • 2018.01.30. - 11:04

Száz mérnököt foglalkoztató mesterséges intelligencia központot hoz létre a német Continental autóipari vállalat Budapesten, az 5,5 milliárd forintos beruházáshoz 1,37 milliárd forint támogatást biztosít a magyar kormány - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden Budapesten.

szijjártó
Bácskai János, a főváros IX. kerületének polgármestere Ferencváros ipari, illetve autógyártáshoz kapcsolódó hagyományait felidézve hangsúlyozta, kiemelten fontos a kerületnek is, hogy az új kutatás-fejlesztési központ oda települ.
Reklám