Teljesen kiégett egy gépkocsi az M7-es autópálya 70-es kilométerénél, Szabadbattyán térségében, a Budapest felé vezető irányban, a leállósávban vasárnap – erről az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tájékoztatta az MTI-t.
Közölték: a székesfehérvári hivatásos tűzoltók két vízsugárral oltották el a tüzet, a lángok a száraz aljnövényzetet is elérték.
A tűz az aszfaltban és a kilométerszelvényt jelző táblában is kárt tett.
A munkálatok idejére egy sávon halad a forgalom az érintett pályaszakaszon.







