Lőrincz Viktória kezdeményezésére a miniszterelnök azonnali hatállyal felmentette Czunyiné Bertalan Juditot monitoring bizottsági elnöki tisztségéből; a vidék- és településfejlesztési miniszter erről csütörtöki Facebook-bejegyzésében számolt be.
Czunyiné Bertalan Judit, a Fidesz politikusa a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program, valamint a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program Plusz monitoring bizottságainak elnöki tisztségét töltötte be. A két testület vezetését Lőrincz Viktória javaslatára Szabó Mátyás veszi át - olvasható a miniszter bejegyzésében.
A Magyar Közlönyben csütörtökön megjelent kormányfői határozat szerint Szabó Mátyás vidék- és területfejlesztési államtitkár június 25-től látja el az új feladatait.






