Lezárták a 77-es főutat Nagyvázsonynál

Négy autó ütközött össze

Krónika
  • 2026.06.21. - 12:21
rendőrség rendőrautó rendőr útlezárás
Képünk illusztrációAFP/NurPhoto/Michal Fludra

Négy autó ütközött vasárnap délelőtt a 77-es főúton Nagyvázsony és Pula közt, a mentés és a helyszíni szemle idejére a rendőrség lezárta az útszakaszt - közölte a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője.

Nagy Judit tájékoztatása szerint a baleset 11 óra körül történt, és az ütközésben többen megsérültek.

Az Útinform honlapján azt írták: a lezárt útszakaszt a Nagyvázsony és Vigántpetend közti alsóbbrendű úton lehet kikerülni.

Reklám